facebook
ВІЗА НА 9 МІСЯЦІВ (СЕЗОННА) ЛИШЕ 3000 ГРН. (ЗА 2-3 ТИЖНІ)
ВІЗА НА 9 МІСЯЦІВ (СЕЗОННА) ЛИШЕ 3000 ГРН. (ЗА 2-3 ТИЖНІ)
ПОЛЬСЬКА ВІЗА ЗА 4 ДНІ
ПОЛЬСЬКА ВІЗА ЗА 4 ДНІ
ВІЗА НА РІК ВІД ВОЄВУДИ 300 ЄВРО(1,5 МІС.)
ВІЗА НА РІК ВІД ВОЄВУДИ 300 ЄВРО(1,5 МІС.)
ЗАМОВ СТРАХОВИЙ ПОЛІС ЗА 399 ГРН. + ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ БЕЗКОШТОВНО
ЗАМОВ СТРАХОВИЙ ПОЛІС ЗА 399 ГРН. + ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ БЕЗКОШТОВНО

Чому українцям вигідно їхати на роботу до Чехії? Що необхідно для оформлення робочої візи.

Чому українцям вигідно їхати на роботу до Чехії?

З кожним роком громадянам України стає все легше отримати високооплачувану та достойну роботу закордоном. Зокрема, чеські роботодавці розширюють можливості для роботи наших співвітчизників. Якщо українець має досвід роботи у Польщі, хоча б один відпрацьований контракт, це автоматично вважається наявністю міжнародного європейського досвіду на офіційному рівні. Досвід роботи закордоном дуже важливий для будь-якого роботодавця, особливо якщо попереднє місце праці знаходилось у межах ЄС. Якщо українець має такий досвід,  то з кожним наступним робочим контрактом у Чехії його заробітна плата буде зростати.

Більшість українців не стоять на одному місці і отримавши досвід роботи в одній країні, їдуть до іншої. Тим самим стають конкурентоспроможними на європейському ринку праці і можуть розраховувати на більш високу заробітну плату, ніж мали на попередньому місці роботи.

Що необхідно для оформлення робочої візи в Чехію.

Якщо ви раніше не відвідували Чехію, то перший робочий візит не може тривати більше 3 місяців. Уже наступну візу можна відкривати одразу на 2 роки. Для оформлення робочої  візи для поїздки до Чехії, необхідно підготувати наступні документи:

  1. Трудовий договір, украдений з роботодавцем, або підприємством, яке вас готове прийняти на роботу.
  2. Дозвіл на отримання роботи від чеського бюро.
  3. Підтвердження місця проживання на найближчі 3 місяці.
  4. Виписка із біржі праці у Чехії про те, що на підприємство дійсно потрібні працівники.
  5. Анкета (заява).
  6. Виписка із кадастрової книги.
  7. Наявність страховки.
  8. Заброньовані авіаквитки.

Перед роботодавцем у Чехії стоїть певна вимога – щоб запросити до себе на роботу іноземця, потрібно підтвердити, що на цю вакансію за останні 30 днів не претендували чехи або інші громадяни Євросоюзу. Візу для поїздки до Чехії не потрібно оформлювати лише трьом категоріям людей: тим, хто має вид на громадянство у Чеській Республіці, біженцям та сім’ям громадян ЄЕП та ЄС. Особа, яка планує відвідати Чехію, також повинна мати закордонний паспорт.

[post_gallery]
Вакансії на вже