facebook
ВІЗА НА 9 МІСЯЦІВ (СЕЗОННА) ЛИШЕ 3000 ГРН. (ЗА 2-3 ТИЖНІ)
ВІЗА НА 9 МІСЯЦІВ (СЕЗОННА) ЛИШЕ 3000 ГРН. (ЗА 2-3 ТИЖНІ)
ПОЛЬСЬКА ВІЗА ЗА 4 ДНІ
ПОЛЬСЬКА ВІЗА ЗА 4 ДНІ
ВІЗА НА РІК ВІД ВОЄВУДИ 300 ЄВРО(1,5 МІС.)
ВІЗА НА РІК ВІД ВОЄВУДИ 300 ЄВРО(1,5 МІС.)
ЗАМОВ СТРАХОВИЙ ПОЛІС ЗА 399 ГРН. + ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ БЕЗКОШТОВНО
ЗАМОВ СТРАХОВИЙ ПОЛІС ЗА 399 ГРН. + ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ БЕЗКОШТОВНО

Чи можливе працевлаштування в Чехії по польській робочій візі?

Питання легального працевлаштування громадян з польськими робочими візам в Чехії на сьогоднішній день є дуже актуальним. Згідно закону, якщо чеська фірма, має дочірнє підприємство в Польській Республіці це дає їм право відряджати своїх працівників на роботу в Чехію, без спеціального робочого дозволу.

Однак існує можливість легально оформляти працівників з польськими візами в Чеській республіці. Існує закон, який дозволяє делегувати працівників з польської фірми на роботу в Чехію. Наприклад, в Чехії існує фірма, яка має дочірнє підприємство в Польщі. Філія в Польщі має право відправляти своїх працівників на роботу в Чехію, без спеціального робочого дозволу.

Отже, у вас польська віза, до закінчення якої залишається не менше 3-х місяців. Ви бажаєте працювати в Чехії легально. Для цього вам необхідно звернутися в компанію, яка допоможе пройти легалізацію для роботи в Чехії.

Компанія переоформить ваш робочий дозвіл на свою дочірню фірму в Польщі і оформить всі необхідні документи для легальної роботи в Чехії. Віза у вас залишається польська, але ви їдете в Чехію у відрядження. Ви офіційно захищені, так як фірма за вас сплачує соціальний податок і оплачує медичну страховку. Процес переоформлення, триває 14 днів, протягом яких ви не можете працювати на цю фірму.

Це єдиний спосіб людям, які зіткнулися з недобросовісними роботодавцями, або агентствами, легалізуватися в Чехії. Надалі, при бажанні, можна буде відкрити чеську робочу візу.

Це дужа серйозна та популярна тема. Інформацію будемо оновлювати.

На нашому сайті, ви знайдете список вакансій з контактами менеджерів в Чеській Республіці. Крім цього, за консультацією ви можете звернутися до менеджерів в Україні, вони нададуть вам всю необхідну інформацію і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Працювати із польськими документами у Чехії легально можна лише в одному випадку — якщо польський працедавець оформив відповідне відрядження. Але такий формат співпраці не може тривати довше 180 днів. Якщо відрядження було оформлене, то термін перебування поза Польщею не враховуватиметься до міграційної історії тих, хто подається на карту довготермінового резидента ЄС.

[post_gallery]
Вакансії на вже