facebook
ВІЗА НА 9 МІСЯЦІВ (СЕЗОННА) ЛИШЕ 3000 ГРН. (ЗА 2-3 ТИЖНІ)
ВІЗА НА 9 МІСЯЦІВ (СЕЗОННА) ЛИШЕ 3000 ГРН. (ЗА 2-3 ТИЖНІ)
ПОЛЬСЬКА ВІЗА ЗА 4 ДНІ
ПОЛЬСЬКА ВІЗА ЗА 4 ДНІ
ВІЗА НА РІК ВІД ВОЄВУДИ 300 ЄВРО(1,5 МІС.)
ВІЗА НА РІК ВІД ВОЄВУДИ 300 ЄВРО(1,5 МІС.)
ЗАМОВ СТРАХОВИЙ ПОЛІС ЗА 399 ГРН. + ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ БЕЗКОШТОВНО
ЗАМОВ СТРАХОВИЙ ПОЛІС ЗА 399 ГРН. + ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ БЕЗКОШТОВНО

Із Польщі за кордон у відрядження

Іноземці, які працюють на підприємствах у Польщі, мають можливість поїхати у відрядження за кордон.  Для цього потрібно, щоб українець працював згідно стандартної умови про працю, а також при тимчасовій угоді, яку було укладено з агенцією. Відомі випадки, коли роботодавець навмисне влаштовував особу на роботу, щоб в подальшому відправити її за кордон у відрядження.

У польському законодавстві немає ніяких перешкод для того, аби іноземець міг поїхати на певний термін для роботи в іншу країну. Така процедура має назву delegowana. Але варто пам’ятати про те, що така процедура висуває певні обов’язки перед роботодавцем, який відправляє працівника у відрядження, формальних звичайно. А для самого іноземця така процедура може мати деякі наслідки юридичного характеру.

Які юридичні наслідки для українця, якщо його відправляють у відрядження із Польщі в іншу країну:

  1. Процес легалізації та перебування закордоном. Не кожен робітник, який офіційно працює в Польщі, має право законно перебувати та здійснювати певні види робіт у інших країнах ЄС, тому  варто перевірити законність перебування.
  2. Питання соціально страхування. При виїзді за межі Польщі у відрядження роботодавець повинен для свого працівника отримати спеціальній сертифікат А1. Якщо такого документу немає, країна, де працює іноземець, може вимагати сплату страхового внеску.
  3. Сплата податків. А от податки навпаки, потрібно сплачувати у тій країні, у яку іноземного робітника відправили у відрядження.

Перед виїздом потрібно узгодити усі ці нюанси із своїм роботодавцем.

[post_gallery]
Вакансії на вже