facebook
ТОП Новини

Навчання в Україні

Щороку у вищих навчальних закладах України зростає кількість іноземних студентів. Наша країна завжди була гостинною, з теплим і добрим ставленням до іноземців. Тим, хто шукає якісну та доступну освіту за кордоном, можна сміливо рекомендувати навчання в Україні.

Система вищої освіти в Україні добре розвинена і представлена численними навчальними закладами, що готують провідних фахівців найрізноманітніших напрямів знань. Структура вищої освіти в Україні відповідає структурі освіти більшості розвинених країн світу. Вкрай важливим є той факт, що в березні 2005 року Україна приєдналася до Болонської системи і почала активно розвивати всеєвропейський стандарт у галузі вищої освіти.

Українську освіту приймають і цінують у всьому світі, і вона є гнучкою та відкритою для розвитку. Українські університети мають сильні команди фахових викладачів. Багато з них відомі далеко за межами України. Студенти з успіхом отримують не тільки теоретичні, а й практичні знання. Досягнення сучасної науки і техніки сприяють тому, щоб українські ВНЗ готували професіоналів, які працюватимуть на престиж своєї країни.

Підготовка фахівців ведеться за трьома освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр, спеціаліст і магістр. Іноземні студенти можуть отримати диплом і кваліфікацію після 5-6 років навчання без перерви або за 1-2 роки, якщо студент уже має академічний ступінь «Бакалавр». Винятком є медичні та ветеринарні спеціальності – у цьому разі для іноземних студентів допустимий тільки перший варіант.

Ступінь «Магістр» іноземні студенти отримують після проходження відповідної освітньої програми протягом двох років за наявності кваліфікації «Бакалавр», або одного року – маючи кваліфікацію «Спеціаліст».

Випускники українських вишів отримують диплом державного зразка. У свою чергу університети надають допомогу в міжнародній легалізації дипломів у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України.

Не менш важливим є той факт, що вища освіта в Україні має більш прийнятну вартість порівняно з іншими країнами Європи.

Отже, можна виділити такі переваги навчання в Україні:

• Високий рівень освіти;
• Прийнятна ціна навчання;
• Всесвітнє визнання української освіти;
• 100% отримання віз для іноземних абітурієнтів;
• Вивчення української/ російської мов з носіями;
• Насичене студентське життя;
• Набутий досвід проживання в іноземному співтоваристві.

Вакансії на вже