facebook
ТОП Новини

Про компанію

Happy Club – першокласна компанія, яка займає лідерські позиції на ринку працевлаштування за кордоном українців. Ми надаємо повну підтримку та сприяння у пошуку роботи, офіційному оформленні на робоче місце, оформлення робочих та шенгенських віз, страхування, послуги туризму та навчання закордоном. Ми допоможемо кожному, для кого робота за кордоном здається нездійсненною мрією. Наші менеджери завжди готові безкоштовно проконсультувати всіх бажаючих в питаннях працевлаштування закордоном.

Робота за кордоном дає змогу заробити кошти, отримати новий досвід, підвищити свій кваліфікаційний рівень, ближче познайомитись з незнайомою культурою. Разом з Happy Club ви зможете реально оцінити, які є вакансії за кордоном, та які можливості працевлаштування перед вами відкриваються. Переглядаючи вакансії за кордоном треба обов’язково звертати увагу, на те, чи легальне пропонується працевлаштування, яку заробітну плату пропонують і який графік. Людина, яка має мало досвіду в питанні працевлаштування за кордоном може не звернути увагу на деякі аспекти, що негативно вплине на її майбутню роботу.

З нами, ви можете не хвилюватися про підготовку і оформлення документів, про відкриття візи та офіційне працевлаштування за кордоном. Фахівці Happy Club нададуть рекомендації по пошуку роботи за кордоном, та будуть супроводжувати клієнта від самого початку, до офіційного працевлаштування. Наша компанія потурбується, щоб робота за кордоном знайшлася легко та без зайвих зусиль.

За довгі роки успішної роботи ми маємо сертифікати від іноземних партнерів та роботодавців, які свідчать про наш високий рівень надання послуг працевлаштування за кордоном. Багатьох роботодавців ми знаємо особисто та неодноразово відвідували на підприємствах, інспектували робочі місця, які ми пропонуємо. Тому можемо з усією впевненістю говорити про якість, надійність та правдивість інформації, яку ми надаємо про робочі місця.

Чому краще з нами?

Робота за кордоном на сезон, робота за кордоном волонтером, чи робота за кордоном в сім’ю – будь-який варіант працевлаштування легко здійснити разом з нами. За 10 років роботи у сфері туризму та додатково 5 років успішного працевлаштування за кордоном українців, ми маємо не лише досвід, а й корисні напрацювання, якими з радістю готові поділитись з вами.

  1. Гарантуємо індивідуальний підхід та відповідне ставлення до кожного клієнта.
  2. Відповідально та з повною віддачою відносимось до пошуку роботи за кордоном, враховуємо усі побажання клієнтів.
  3. Чесно відповідаємо на питання та хвилюючі моменти, адекватно реагуємо на ситуацію, яка склалась.
  4. Допоможемо отримати бажану роботу за кордоном кожному українцю, який виявить бажання працювати з нами.
  5. Працюємо лише на результат.
  6. Для кожного нашого клієнта гарантуємо безпеку та захищеність.
Вакансії на вже