facebook
Дива Закарпаття + СПА
1850 грн.
Східниця – Верхня Грабівниця - Мукачево – Ужгород - Косино – Пилипець
Автобус
22.11, 29,11, 06.12, 13.12, 20.12, 27.12
2 ночі
Переваги туру
  • Унікальні водно-оздоровчі комплекси допоможуть забути про щоденні стреси і поринути у світ краси і здоров’я;
  • Відвідування визначних пам`яток Ужгорода;
  • Під час катання на підйомниках милуємось найкращими краєвидами та вдихаємо чисте гірське повітря на повну.

Дива Закарпаття+Ужгород

Програма подорожі: Східниця – Верхня Грабівниця – Мукачево – Ужгород – Косино – Пилипець

3 дні /2 ночі

Виїзд з міст: ЛУЦЬК, КЛЕВАНЬ, РІВНЕ (виїзд з інших міст уточнювати у туроператора).


ДЕНЬ І


 

06.20  –  Виїзд з Луцька (готель «Україна»).

08.00 – Виїзд зі Львова (біля готелю Львів). Час та місце виїзду з інших міст уточнимо індивідуально.

09.00 – 09.30 – Зупинка на сніданок (за бажанням туристів).

10.00 – 11.00 – База відпочинку «Шепільська» – це чисте повітря, мальовнича природа, спокій, комфорт та затишок. Унікальний водно-оздоровчий комплекс допоможе забути про щоденні стреси і поринути у світ краси і здоров’я.

Відпочинок на воді бази «Шепільська» — це 2 озера, купальна зона, водна гірка, пляж, плавальний басейн. На великій облаштованій території — дитячий та спортивні майданчики, живий куток, альтанки, мангали. 

Зона спа-басейнів: плавальний басейн (16х5,5 м, глибина — 1,6 м); дитячий басейн; контрастний басейн; соляний басейн; джакузі. 

Зона спа-саун: руська парна; фінська сауна; турецька баня; інфрачервона сауна. Та безліч інших розваг.

Окрім того, на території знаходить бар та ресторан, де можна смачно поїсти на випити освіжаючих напоїв після прийняття водних процедур. Також, можна скористатися й іншими послугами бази відпочинку, зокрема замовити релаксуючий масаж після спа-процедур.

12.30 – 13.00 – Зупинка у Сколе на обід.

13.00 – 14.30 – Відвідання історико-культурного заповідника «Тустань». Музей розташований на території пам’ятки природи та археології національного значення – оборонний комплекс часів Київської Русі, важливий митний пункт та місто-фортеця в карпатських горах, де в ІХ столітті вирувало життя. Зараз тут історико-культурна заповідна зона, яка, однак, не забута туристами й приваблює своєю красою.

17.30 – 18.00 – Бункер Лінії Арпада.  Найбільший бункер в Україні часів Другої світової війни зберігся у Закарпатті у с. Верхня Грабівниця. Лінія Арпада – наймогутніша оборонна лінія, що створювалася угорськими військами в Східних Карпатах. Будівництво її датується з жовтня 1939 – 1944 роках, і простяглася майже на 600-700 кілометрів на Карпатському хребту. Лінія Арпада суцільно не будувалася, але складалася вона з окремих вузлів оборони, які перекривали через Карпати всі дороги, перевали, переходи.

18.20 – прибуття в готельний комплекс (поселення в 2-3-х місних номерах зі всіма зручностями), вільна програма.


ДЕНЬ ІІ


07.00 – 07.30 – сніданок в готелі (не включено).

07.30 – виїзд на екскурсію.

09.15- 09.45Відвідання корчми-музею «Деца у нотаря», що є місцевою визначною пам`яткою Ужгорода. Це дуже незвичайний етно-ресторан, який туристи обов`язково відвідують, щоб отримати заряд гумору і насолодитися особливим колоритом закладу. «Деца у нотаря» – це не просто ресторан, а цілий комплекс з безліччю залів і майданчиків. Кожен зал оформлений по-різному і лише одне об`єднує всі приміщення – це гумор і сатира, приурочений до політичних та народних кумедних ситуацій, які кожен зрозуміє, а можливо й впізнає когось зі своїх знайомих 😉

10.00 – 11.00 – Відвідаємо один із головніших предметів для гордості жителів – Ужгородський замок – це головна визначна пам’ятка міста –  споруда 14 ст. Весь  величний архітектурний ансамбль — під час свого розквіту потім у руїнах, а пізніше відроджений знову — супроводив життя багатьох поколінь, що населяли обидва береги річки Уж.

11.00 – 12.30Пішохідна екскурсія містом, cамобутність  якого в музиці вуличок,   своєрідності архітектури, невеликих деталях, що створює неповторність міського ансамблю, тощо.  Унгвар, Гунгвар, Онгвар, Унгуйвар, Унгоград, Гункбар Оуггород, Ужгород – це ще не повний перелік назв цього міста, які воно отримувало протягом вікової історії від своїх власників та мешканців. Власне, сама назва у всіх своїх інтерпретаціях перекладається, як «замок на річці Уж». Під час екскурсії Ви оглянете монастир Св. Василія, кафедральний Хресто-Воздвиженський собор, Ортодоксальну синагогу в псевдо-мавританському стилі та пішохідну зону старого міста.

 

13.00 – 14.00 – обід та вільний час.  

14.30 – 17.30  – прибуття в комплекс термальних вод «КОСИНО», що розташований на території 200 річного дубового гаю, площею 8 гектарів. Все виконано в австро-угорському стилі. Основною особливістю та гордістю комплексу є привабливе розміщення на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. Аналогів в Україні не існує. Сучасні умови, прекрасні басейни (з ароматом пива, вина і т.д.), королівські сауни нікого не залишать байдужим (евкаліптова сауна, соляна лисяча нора, трав’яна сауна, римська баня, хамам, угорська сауна, крижана печера).

20.00 – орієнтовне прибуття в готель.


ДЕНЬ ІІІ


07.30 – 08.00 – сніданок в готелі (не включено).

09.00 – виселення з готелю з речами.

09.30 – 10.30 – Пішохідна прогулянка до Водоспаду «Шипіт» вважається одним із найгарніших місць Карпат та однією з візитівок Закарпаття. Невелика річка, що бере свій початок на полонині Боржава, кидає тут каскадами свої води з 14-метрової висоти.

11.00 – 12.30 – Оглядова екскурсія в с. Пилипець. Канатно-крісельна дорога на Боржавські полонини (під час катання на підйомниках милуємось найкращими краєвидами та вдихаємо чисте гірське повітря на повну), а на вершині можна відвідати кав’ярню, випити гарячого шоколаду, чаю, кави, глінтвейну та інших гарячих напоїв та поласувати смачними стравами(за бажанням).

14.00-14.30 – обід(за бажанням туристів).

15.30 – 17.00  Відвідання історико-культурного заповідника «Тустань». Музей розташований на території пам’ятки природи та археології національного значення – оборонний комплекс часів Київської Русі, важливий митний пункт та місто-фортеця в карпатських горах, де в ІХ столітті вирувало життя. Зараз тут історико-культурна заповідна зона, яка, однак, не забута туристами й приваблює своєю красою.

22.00 – 22.30 – орієнтовне повернення до Луцька. Час та місце повернення до інших міст уточнимо індивідуально

Назва туру

Вартість туру

Вартість туру (діти до 12 р.) та учасники АТО

Дива Закарпаття
 

1850 грн.

1750 грн.

Дива Закарпаття з харчуванням

(2 сніданки+1 вечеря)*

*друга вечеря буде в колибі за додаткову оплату

2200 грн.

2100 грн.

У вартість туру ВХОДИТЬ:

  • проїзд на комфортабельному автобусі, або мікроавтобусі;
  • проживання в готелі 2-, 3-, 4-місні номери на вибір;
  • супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
  • страховий поліс (груповий);

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

  • Вхідні квитки, харчування, а саме:

– База відпочинку «Шепільська».  – дорослий 150 грн. – 1 година, кожна наступна година – 70 грн. Діти від 6 до 12 років – 60 грн., кожна наступна – 30 грн. Діти до 6 років – безкоштовно;

– Тустань – 52 грн, дит 26 грн;

– Лінія Арпада –60 грн,  дит 30 грн, студ., учасники АТО – 40 грн

– Етно-ресторан «Деца у нотаря» – 5 грн.;

– Ужгородський замок – 45 грн., дит. 35 грн.;

 Гастрономічна дегустація «Смак Закарпаття» – залежно від групи.

– чани у Лумшорах – залежно від групи.

– Термальні басейни Косино – 400 грн – 3 год/ дорослий, дітям до 150 см – безкоштовно. Оренда шафи для одягу та цінних речей — 50 грн (можна орендувати одну шафу для кількох осіб);

– послуги місцевих професійних екскурсоводів (залежить від к-сті людей у групі)

– харчування у готелі – 70-100 грн.;

  • Особисті витрати (сувеніри і т.д.).
Шукаєте тур для корпоративу або для шкільної групи?
У вас своя велика компанія і ви хочете поїхати разом в подорож? Ми можемо організувати будь-який наш тур для вас.
Порахувати тур для окремої групи
Поділися з друзями
Схожі тури