facebook
Мальовниче Закарпаття та фест. молодого вина «Божоле»
1850 грн.
Мукачево - Косино – Воловець- Ужгород - Пилипець
Автобус
22.11
2 ночі
Переваги туру
  • Калейдоскоп емоцій, смаків і приголомшливих видів!
  • Насолоджуйтесь закарпатською кухнею, термальними купальнями, горами, старовинною архітектурою і вином. Вражень вистачить надовго!

Мальовниче Закарпаття та фест. молодого вина «Божоле»

3 дні /2 ночі

Програма подорожі: Мукачево – Косино – Воловець- Ужгород – Пилипець

Виїзд з міст: ЛУЦЬК, ГОРОХІВ, РАДЕХІВ, КАМ‘ЯНКА-БУЗЬКА, ЛЬВІВ (виїзд з інших міст уточнювати у туроператора).


ДЕНЬ I


06.20  –  Виїзд з Луцька (готель «Україна»).

08.00 – Виїзд зі Львова (біля готелю Львів).

09.00 – 09.30 – Зупинка у Сколе на сніданок.

11.30 – 13.15 – Відвідування замку “Паланок(пам. Архітектури XVI ст.) – унікального зразка  середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів. Головну візитівку міста, замок Паланок, видно вже за кілька кілометрів до Мукачева. За фундамент-постамент йому править 68-метровий згаслий вулкан. Місто десь там, внизу, а форпост відкритий всім поглядам і вітрам, і лише за спиною, на півночі, піднімаються вулканічні Карпати. Він чимало бачив на своєму віку, а нині вдивляється в Європу і власне минуле довжиною майже в тисячоліття. Паланок – непереможний і фотогенічний релікт Середньовіччя.

14.15 – 14.45 – Обід в бесідках.

15.00 – 18.00 – прибуття в комплекс термальних вод «КОСИНО», що розташований на території 200 річного дубового гаю, площею 8 гектарів. Все виконано в австро-угорському стилі. Основною особливістю та гордістю комплексу є привабливе розміщення на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. Аналогів в Україні не існує. Сучасні умови, прекрасні басейни (з ароматом пива, вина і т.д.), королівські сауни нікого не залишать байдужим (евкаліптова сауна, соляна лисяча нора, трав’яна сауна, римська баня, хамам, угорська сауна, крижана печера).

18.30 – 19.00 – Безкоштовна дегустація вина.

20.00 – прибуття в готельний комплекс (поселення в 2-3-х місних номерах зі всіма зручностями), вільна програма.


ДЕНЬ ІІ


07.30 – 07.50 – Сніданок в готелі.

08.30 – 10:00 – Виїзд на екскурсію.

11.00- 12.00 Відвідання корчми-музею «Деца у нотаря», що є місцевою визначною пам`яткою Ужгорода. Це дуже незвичайний етно-ресторан, який туристи обов`язково відвідують, щоб не тільки насолодитися закарпатською кухнею, а й отримати заряд гумору і насолодитися особливим колоритом закладу. «Деца у нотаря» – це не просто ресторан, а цілий комплекс з безліччю залів і майданчиків. Кожен зал оформлений по-різному і лише одне об`єднує всі приміщення – це гумор і сатира. Весь дизайн, кожна деталь і сама кухня просякнута фірмовим гумором.

12.30 –14.30– Пішохідна екскурсія містом,cамобутність  якого в музиці вуличок,   своєрідності архітектури, невеликих деталях, що створює неповторність міського ансамблю, тощо.  Унгвар, Гунгвар, Онгвар, Унгуйвар, Унгоград, Гункбар Оуггород, Ужгород – це ще не повний перелік назв цього міста, які воно отримувало протягом вікової історії від своїх власників та мешканців. Власне, сама назва у всіх своїх інтерпретаціях перекладається, як «замок на річці Уж». Під час екскурсії Ви оглянете монастир Св. Василія, кафедральний Хресто-Воздвиженський собор, Ортодоксальну синагогу в псевдо-мавританському стилі та пішохідну зону старого міста.

15.00- 16.00 Відвідаємо один із головніших предметів для гордості жителів – Ужгородський замок – це головна визначна пам’ятка міста –  споруда 14 ст. Весь  величний архітектурний ансамбль — під час свого розквіту потім у руїнах, а пізніше відроджений знову — супроводив життя багатьох поколінь, що населяли обидва береги річки Уж.

16.00 – 19.30 Закарпатське Божоле — фестиваль молодого вина та меду, ярмарково-торговий захід, що проводиться в Ужгороді щорічно. Цього року дійство буде традиційно організовано на третю неділю листопада 2018.

Божоле в Ужгороді — свого роду прототип тих свят, які традиційно відзначаються в Європі в знак збору нового врожаю вина і меду.  Закарпатське “божоле”  – прекрасно себе зарекомендував: продегустувати і купити сонячного напою приїжджають туристи з усієї України, і з ближнього зарубіжжя. Усі бажаючі можуть випробувати велику кількість сортів молодого вина, і провести святковий вечір в романтичній обстановці.

21.00 – прибуття в готельний комплекс. Вільний час.


ДЕНЬ ІІІ


09.00 – 09.30 – сніданок в готелі (не включено).

09.30 – виселення з готелю.

10.30 – 11.30 – Пішохідна прогулянка до Водоспаду «Шипіт» вважається одним із найгарніших місць Карпат та однією з візитівок Закарпаття. Невелика річка, що бере свій початок на полонині Боржава, кидає тут каскадами свої води з 14-метрової висоти.

12.00 – 14.00 – Оглядова екскурсія в с. Пилипець. Канатно-крісельна дорога на Боржавські полонини (під час катання на підйомниках милуємось найкращими краєвидами та вдихаємо чисте гірське повітря на повну).

14.00 – виїзд додомці.

19.00 – повернення до Львова (орієнтовно).

21.00 – 21.30– повернення до Луцька (орієнтовно). Час та місце повернення до інших міст уточнимо індивідуально.

Туроператор має право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг, а також право заміни готелів на рівноцінні.

Назва туру

Вартість туру

Вартість туру (діти до 12 р.) та учасники АТО

Казка Закарпаття

1850 грн.

1750 грн.

Казка Закарпаття з харчуванням

 (2 сніданки+2 вечері)

2200 грн.

2100 грн.

У вартість туру ВХОДИТЬ:

• проїзд на комфортабельному автобусі, або мікроавтобусі;

• проживання в готелі 2-, 3-, 4-місні номери на вибір;
• супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
• страховий поліс (груповий);

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

Додатково оплачується:

  • Вхідні квитки, харчування, а саме:

– Термальні басейни в Косино 400 грн. дорослий / 3 години; діти до 150 см безкоштовно. Оренда шафи для одягу та цінних речей — 50 грн (можна орендувати одну шафу для кількох осіб);

– замок «Паланок» – 40 грн. дит 20 грн;

– Ужгородський замок – 45 грн.; студ – 35 , діти 20  грн.

– Деца у нотаря (ресторан – музей в Ужгороді ) – 10 грн.;

– водоспад Шипіт: загальний – 10 грн.;

– витяг на Пилипці (канатна дорога 100 грн., діти до 12 років, учасники АТО – 60 грн.

– харчування у готелі – 60-150 грн.;

  • Особисті витрати (сувеніри і т.д.).

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ:

  • Туроператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;
  • Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок на бронювання;
  • Туристи, котрі подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, або ж здійснити доплату за одномісне розміщення (ціну уточнити у туроператора).

• Туристи повинні мати з собою зручне взуття спортивного типу, теплий одяг і захист від дощу (дощовик).

Шукаєте тур для корпоративу або для шкільної групи?
У вас своя велика компанія і ви хочете поїхати разом в подорож? Ми можемо організувати будь-який наш тур для вас.
Порахувати тур для окремої групи
Поділися з друзями
Схожі тури