facebook
ВІЗА НА 9 МІСЯЦІВ (СЕЗОННА) ЛИШЕ 3000 ГРН. (ЗА 2-3 ТИЖНІ)
ВІЗА НА 9 МІСЯЦІВ (СЕЗОННА) ЛИШЕ 3000 ГРН. (ЗА 2-3 ТИЖНІ)
ПОЛЬСЬКА ВІЗА ЗА 4 ДНІ
ПОЛЬСЬКА ВІЗА ЗА 4 ДНІ
ВІЗА НА РІК ВІД ВОЄВУДИ 300 ЄВРО(1,5 МІС.)
ВІЗА НА РІК ВІД ВОЄВУДИ 300 ЄВРО(1,5 МІС.)
ЗАМОВ СТРАХОВИЙ ПОЛІС ЗА 399 ГРН. + ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ БЕЗКОШТОВНО
ЗАМОВ СТРАХОВИЙ ПОЛІС ЗА 399 ГРН. + ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ БЕЗКОШТОВНО

Важлива інформація: що потрібно знати при вступі до польських вузів

Для вступу до польських ВНЗ випускникам українських шкіл, коледжів та університетів необхідно отримати апостиль – підтвердження чинності документів про освіту для подальшого їх використання закордоном. Такий документ видають у «Іміджево-інформаційному центрі» Міністерства освіти та науки України, що знаходиться у м. Київ по  вул. Чорновола 25. Так як пік припадає на середину літа – період коли випускники шкіл отримують усі результати ЗНО та атестати, а студенти вже мають дипломи бакалаврів та молодших спеціалістів. У більшість закордонних ВНЗ вступна кампанія уже розпочинається, тому кожен бажає чим по швидше отримати свій апостиль.

Проставлення апостилю на документи – це одна із найважливіших вимог практично всіх іноземних навчальних закладів. Тому, якщо Ви випускник або ваша дитина планує вступати у польський університет, варто врахувати наступні нюанси:

  1. Перевірка інформації. Чи дійсно обраний ВНЗ у Польщі вимагає наявність апостилю. Існують такі приватні навчальні заклади,  яким достатньо перекладу атестата чи диплома і додатків до них (нотаріально завірених), тому проставлювати апостиль на документи немає необхідності. Але таких закладів дуже мало.
  2. Всі необхідні документи варто підготувати заздалегідь. Подавати документацію можна як особисто, так і дистанційно. При персональному візиті потрібно мати оригінал атестату чи диплому та додатку, 2 його копії та дозвіл на опрацювання особистої інформації.
  3. Можна замовити послугу «день в день», особливо це зручно для тих, хто не мешкає у Києві. За умови, що не потрібно направляти запит.
  4. При подаванні заявки можна самостійно обрати час прийому. ІІЦ працює незалежно від графіку роботи міністерства.
  5. Можна зазначити декілька осіб, які мають право отримати документи після проставлення апостилю. Для жителів інших населених пунктів та іноземців можна замовити послугу доставки документів кур’єром, попередньо вказавши зворотню адресу.

Апостилювання відрізняється від легалізації у консульстві Польщі тим, що такі документи дійсні в усіх іноземних країнах.

[post_gallery]
Вакансії на вже