Польща – це не тільки сусідня з Україною країна, а й чудова платформа для розвитку, як існуючого бізнесу так і створення нового. Реєстрація нової компанії, створення представництва чи покупка готового проекту в Польщі – оптимальне рішення для охоплення всього ринку ЄС.
Ось, як мінімум 5 причин відкриття свого бізнесу в Польщі:
1. У Польщі менші ризики у веденні бізнесу.
Підприємцям, які хочуть зробити бізнес у Польщі, потрібно розуміти, що там ризики є менші, але разом з тим більша конкуренція, оскільки Польща швидше розпочала будувати ринкову економіку. Здивувати нашого західного сусіда важко, але можливо. Підкорюйте його новаторством.
2. Для іноземців, які б хотіли інвестувати капітал в економіку Польщі, як і в інших західних країнах, забезпечуються більш сприятливі для того умови.
Працюючи в Польщі підприємцем, ви заробляєте гроші на цю країну, й відповідно піднімаєте її економіку. Таким чином, вести бізнес вам ніхто не заважатиме.
3. Швидка процедура реєстрації фірми. А за допомогою спеціалістів, тривалість може скоротитися до 15 днів.
4. Відкриття власного бізнесу може стати приводом для отримання права на постійне проживання, що спростить процедуру еміграції в Польщу.
5. Європейські гранти й дотації. Європейський Союз надає полякам допомогу у вигляді грантів, яких нині уже назбиралось на мільйони євро. Тому наступні 4-5 років ці гроші будуть видавати на потреби бізнесу. Якщо ви створили нову компанію або хочете інноваційно розвивати свій бізнес, то вам можуть віддати до 15% інвестиційних можливостей, у таких містах як Жешув та Люблін вам можуть надати 75% інвестицій.
Розпочати бізнес в Польщі для іноземців – цілком реально, держава не лише створює спрощені умови для початку ведення діяльності, а й максимально підтримує бізнес та інвестиції в країну.
Обираючи ТОВ (Spółka z o.o) можна займатись практично будь якою діяльністю (котра не порушує законодавство).
Звісно потрібно врахувати, що відкриття бізнесу в іншій країні, в тому числі й Польщі, має все ж такі певні труднощі. Наприклад заповнення формулярів і уставних документів, не лише польською мовою, а й згідно чинного законодавства, вибір і аналіз сфери діяльності, оформлення документів в державних органах.
Тому для прискорення і спрощення даних процесів, можете сміливо довіритись нашим юристам, котрі займаються даною сферою професійно і мають відповідну кваліфікацію.
Можлива як нотаріальна реєстрація, так і віддалена (без присутності засновників).
Основна різниця в тому, що при віддаленій реєстрації уставний капітал можна внести лише готівкою а статут буде сформований згідно запропонованих шаблонів (без можливості внести додаткові положення). При нотаріальній реєстрації можна сформувати статус з нуля, вказати будь які положення та внести капітал майном.
[post_gallery]