facebook
ВІЗА НА 9 МІСЯЦІВ (СЕЗОННА) ЛИШЕ 3000 ГРН. (ЗА 2-3 ТИЖНІ)
ВІЗА НА 9 МІСЯЦІВ (СЕЗОННА) ЛИШЕ 3000 ГРН. (ЗА 2-3 ТИЖНІ)
ПОЛЬСЬКА ВІЗА ЗА 4 ДНІ
ПОЛЬСЬКА ВІЗА ЗА 4 ДНІ
ВІЗА НА РІК ВІД ВОЄВУДИ 300 ЄВРО(1,5 МІС.)
ВІЗА НА РІК ВІД ВОЄВУДИ 300 ЄВРО(1,5 МІС.)
ЗАМОВ СТРАХОВИЙ ПОЛІС ЗА 399 ГРН. + ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ БЕЗКОШТОВНО
ЗАМОВ СТРАХОВИЙ ПОЛІС ЗА 399 ГРН. + ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ БЕЗКОШТОВНО

Відкриття фірми в Польщі – можливість охопити весь ринок ЄС

Польща – це не тільки сусідня з Україною країна, а й чудова платформа для розвитку, як існуючого бізнесу так і створення нового. Реєстрація нової компанії, створення представництва чи покупка готового проекту в Польщі – оптимальне рішення для охоплення всього ринку ЄС.

Ось, як мінімум 5 причин відкриття свого бізнесу в Польщі:

1. У Польщі менші ризики у веденні бізнесу.

Підприємцям, які хочуть зробити бізнес у Польщі, потрібно розуміти, що там ризики є менші, але разом з тим більша конкуренція, оскільки Польща швидше розпочала будувати ринкову економіку. Здивувати нашого західного сусіда важко, але можливо. Підкорюйте його новаторством.

2. Для іноземців, які б хотіли інвестувати капітал в економіку Польщі, як і в інших західних країнах, забезпечуються більш сприятливі для того умови.

Працюючи в Польщі підприємцем, ви заробляєте гроші на цю країну, й відповідно піднімаєте її економіку. Таким чином, вести бізнес вам ніхто не заважатиме.

3. Швидка процедура реєстрації фірми. А за допомогою спеціалістів, тривалість може скоротитися до 15 днів.

4. Відкриття власного бізнесу може стати приводом для отримання права на постійне проживання, що спростить процедуру еміграції в Польщу.

5. Європейські гранти й дотації. Європейський Союз надає полякам допомогу у вигляді грантів, яких нині уже назбиралось на мільйони євро. Тому наступні 4-5 років ці гроші будуть видавати на потреби бізнесу. Якщо ви створили нову компанію або хочете інноваційно розвивати свій бізнес, то вам можуть віддати до 15% інвестиційних можливостей, у таких містах як Жешув та Люблін вам можуть надати 75% інвестицій.

Розпочати бізнес в Польщі для іноземців – цілком реально, держава не лише створює спрощені умови для початку ведення діяльності, а й максимально підтримує бізнес та інвестиції в країну.

Обираючи ТОВ (Spółka z o.o) можна займатись практично будь якою діяльністю (котра не порушує законодавство).

Звісно потрібно врахувати, що відкриття бізнесу в іншій країні, в тому числі й Польщі,  має все ж такі певні труднощі. Наприклад заповнення формулярів і уставних документів, не лише польською мовою, а й згідно чинного законодавства, вибір і аналіз сфери діяльності, оформлення документів в державних органах.

Тому для прискорення і спрощення даних процесів, можете сміливо довіритись нашим юристам, котрі займаються даною сферою професійно і мають відповідну кваліфікацію.

Можлива як нотаріальна реєстрація, так і віддалена (без присутності засновників).

Основна різниця в тому, що при віддаленій реєстрації уставний капітал можна внести лише готівкою а статут буде сформований згідно запропонованих шаблонів (без можливості внести додаткові положення). При нотаріальній реєстрації можна сформувати статус з нуля, вказати будь які положення та внести капітал майном.

[post_gallery]
Вакансії на вже