facebook
ВІЗА НА 9 МІСЯЦІВ (СЕЗОННА) ЛИШЕ 3000 ГРН. (ЗА 2-3 ТИЖНІ)
ВІЗА НА 9 МІСЯЦІВ (СЕЗОННА) ЛИШЕ 3000 ГРН. (ЗА 2-3 ТИЖНІ)
ПОЛЬСЬКА ВІЗА ЗА 4 ДНІ
ПОЛЬСЬКА ВІЗА ЗА 4 ДНІ
ВІЗА НА РІК ВІД ВОЄВУДИ 300 ЄВРО(1,5 МІС.)
ВІЗА НА РІК ВІД ВОЄВУДИ 300 ЄВРО(1,5 МІС.)
ЗАМОВ СТРАХОВИЙ ПОЛІС ЗА 399 ГРН. + ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ БЕЗКОШТОВНО
ЗАМОВ СТРАХОВИЙ ПОЛІС ЗА 399 ГРН. + ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ БЕЗКОШТОВНО

Їдемо на море… в Польщу

Літо уже повноцінно вступило у свої права, стовпчики термометрів показують спеку, а це значить, що пора їхати на відпочинок. Але що робити, коли до моря  далеко, а через 2 чи 3 дні знову на роботу.  А ще за всю зиму та весну так і не встигли відкласти на дороговартісний відпочинок на курортах. А поніжитись під теплим сонечком та погріти ніжки у пісочку все ж хочеться,  тому пропонуємо економ варіант – відправитись у одне із курортних міст Польщі:

  • Гданськ – туристичне місто на березі Балтійського моря.  А ще  місто славиться красивою архітектурою та меморіалами на березі моря.
  • Сопот – місто, яке відоме на всю Європу завдяки своєму будинку неправильної форми. У місті є пірс Моло довжиною у 500 метрів, з неповторними морськими краєвидами.
  • Гдиня – місто з власним портом, хоч і менше розмірами за Гданськ. Туристи, крім моря, ще цікавляться музеями, яких тут дуже багато, незвичних і нетипових. Із Гдині всього за одну годину на кораблі можна потрапити до півострова Хель.
  • Хель –  до Хельської коси можна потрапити кораблем, а також потягом та автомобілем. Туристів тут заманює старовинна архітектура та краса природи півострова.
  • Свіноуйсьце – курортне місце на кордоні з Німеччиною. Це унікальне місце розташоване на кількох десятках островів. Лише щоб це перевірити, варто його відвідати.
  • Колобжег – місто над рікою Парсента. Тут є річка, ліс і вихід до моря. А ще тут безкоштовні туристичні місця.

Ласкаво просимо!

[post_gallery]
Вакансії на вже