facebook
ВІЗА НА 9 МІСЯЦІВ (СЕЗОННА) ЛИШЕ 3000 ГРН. (ЗА 2-3 ТИЖНІ)
ВІЗА НА 9 МІСЯЦІВ (СЕЗОННА) ЛИШЕ 3000 ГРН. (ЗА 2-3 ТИЖНІ)
ПОЛЬСЬКА ВІЗА ЗА 4 ДНІ
ПОЛЬСЬКА ВІЗА ЗА 4 ДНІ
ВІЗА НА РІК ВІД ВОЄВУДИ 300 ЄВРО(1,5 МІС.)
ВІЗА НА РІК ВІД ВОЄВУДИ 300 ЄВРО(1,5 МІС.)
ЗАМОВ СТРАХОВИЙ ПОЛІС ЗА 399 ГРН. + ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ БЕЗКОШТОВНО
ЗАМОВ СТРАХОВИЙ ПОЛІС ЗА 399 ГРН. + ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ БЕЗКОШТОВНО

Їдемо на роботу в Чехію. Популярні вакансії, заробітна плата та умови роботи.

Їдемо на роботу в Чехію

З кожним днем українські заробітчани все частіше обирають для роботи саме Чехію. Причин цьому є дуже багато і одна з них, і, найбільш вагома – це високий рівень заробітної плати. В залежності від виду праці та регіону середня заробітна плата у Чехії складає 800-1200 євро. Варто зазначити, що це «чиста» сума, яка щомісячно потрапляє до гаманця, так як усі податки та витрати на проживання уже вирахувані. Для порівняння, у тій же Польщі, Словаччині чи Литві чистими за один робочий місяць можна отримати в середньому 500-700 євро.

Популярні вакансії, заробітна плата та умови роботи

Офіційне працевлаштування для українців у Чехії стало можливим порівняно недавно, а точніше, починаючи від серпня 2016 року. В більшості випадків іноземців можуть запрошувати на вакансії, які важко заповнити трудовими ресурсами, наявними всередині країни. Таким чином, у Чехії на сьогоднішній день найбільшим попитом користуються спеціалісти таких професій, як медики (лікарі – заробітна плата вище 1500 євро, та медперсонал середньої ланки – в межах 600-800 євро), будівельники та різноробочі (заробітна плата в залежності від кваліфікації може складати від 500 до 1000 євро), та ІТ-спеціалісти, програмісти, їх роботу оцінюють у 1400-1600 євро. Досить високо оплачується робота інженерів технічних спеціальностей. В середньому, в  місяць можна отримувати заробітну плату в розмірі 800-1000 євро. Але якщо ви не маєте високої кваліфікації, у Чехії на вас чекають ще такі професії:

  • Адміністратор, менеджер, секретар (заробітна плата орієнтовно 400-700 євро);
  • Охоронець, прибиральник, кухар, офіціант, персонал готелів (такі послуги оцінюються від 350 до 600 євро);
  • Водії для здійснення вантажних перевезень та пасажирських перевезень отримують заробітну плату у розмірі 1400-1500 євро в місяць;
  • Торгові представники, консультанти та продавці можуть розраховувати на заробітну плату в розмірі від 350 до 500 євро.

Затребуваними також вважаються такі професії, як няня або доглядальниця, роботи по зварюванню, упаковування та фасування продукції на заводі, різноробочі на пилорамах та конвеєрах. Заробітна плата за виконання таких робіт в різних регіонах Чехії відрізняється, але в будь-якому випадку вона є вищою, ніж у Польщі чи Словаччині.

Умови роботи для більшості перерахованих вакансій мало чим відрізняються. В середньому, одна робоча година оцінюється у 4-5 євро, або 90-130 крон. Передбачається 8-ми або 12-ти годинний робочий день з одним вихідним в тиждень, або позмінний режим роботи. Якщо виконання певної роботи вимагає використання спецодягу – його надає роботодавець. Якщо трапляються надлишкові робочі години – все додатково оплачується. В більшості випадків роботодавець також може надавати житло, за добу проживання в якому необхідно сплачувати від 100 до 130 крон. Але заробітна плата у кілька сотень євро дозволяє легко покрити ці витрати.

[post_gallery]
Вакансії на вже