facebook
ТОП Новини

Консультація на отримання карти поляка

Підтвердження польського походження сьогодні для багатьох стає ключовим питанням у вирішенні нагальних завдань – від повернення на батьківщину предків, пошуку родичів за кордоном чи майна, що там залишилось, і до пошуку доступних шляхів навчання за кордоном. Але як підтвердити своє польське походження і навіть як зробити запит до польського архіву знають далеко не всі.

Тому, якщо вам необхідне документальне підтвердження польського коріння або допомога в їх пошуку, то сміливо звертайтеся до нас за цими контактними даними:

 • email – info.kudapostupat@gmail.com
 • тел. – (+38) 050 93 08 723 для України, (+48) 574 127 632 для Польщі

Також ви можете особисто завітати до нас в офіс за адресою:

 • у м. Луцьк: вул. Крива Вал, 28 офіс 29 2й поверх (телефони для довідок – 068 151 0015 та 099 627 3311)
 • у м. Рівне: вул. Симона Петлюри, 35, оф. 511 (телефони для довідок – 050 145 3323 та 097 611 4414)

Ми з радістю надамо вам допомогу в пошуку польських коренів та в їх документальному підтвердженні.

Як отримати допомогу в пошуку польського коріння

 1. Уважно ознайомтеся зі списком послуг, що включаються в поняття «пошук документів в архівах», і їх вартістю (нижче).
 2. Заповніть анкету, відповівши на всі питання.
 3. Вишліть нам анкету та копії наявних документів, на підставі яких повинен буде проводитись пошук документів в архівах, для початкового ознайомлення з ними.

Копії наявних у вас документів необхідні нам, що б дізнатися дату і місце народження родича-поляка, а також довести правомірність запиту на пошук документів польській стороні. При відсутності документів, що підтверджують дату і місце народження, допоможе будь-яка інформація, в тому числі і приблизний інтервал у часі, включаючи не тільки роки, а й місяці. Дати змін цивільного стану родича, по якому ведеться пошук, такі як: народження дітей, одруження або розлучення, перебування під слідством, навчання в польському вузі, тощо. – також дуже важливі для нас.

Не менше користі надає і розуміння де саме шукати, тобто вказівка ​​можливих або точних місць народження, проживання та смерті. Так як, визначивши місце і час, вдасться значно локалізувати пошук, а відповідно зменшити час і витрати на підтвердження польських коренів, та й в цілому перетворити обнадійливу спробу в планомірну дію, що обов’язково закінчиться позитивним результатом. Адже документи, як голка в стозі сіна, не знаючи де вона можуть лежати, шукати доведеться дуже довго.

3. Зв’яжіться з нами для підтвердження отримання даних та уточнення реквізитів для оплати, або дочекайтеся зворотного дзвінка від нашого менеджера.

4. Сплатіть послуги і чекайте відповіді на запит в обумовлені при замовленні терміни.

Увага! Пошук документів здійснюється на підставі підписаного двома сторонами договору з надання інформаційно-консультативних послуг.

Пошук документів в архівах і його вартість

 1. Консультація з аналізу пред’явлених документів – 500 грн.
 2. Пошук документів в польських архівах:
 • Аванс 250 євро, оплачується в повному обсязі до початку пошуку документів. У цю суму входить оплата таких витрат: переклад всіх поданих документів (у польського перекладача в Польщі), необхідних для підтвердження родинних зв’язків, підготовка польським юристом запитів відповідно до вимог польського законодавства (запитів, може бути від 2 до 5), витрати на поштову пересилку, оплата послуг архівів і юриста, оплата державного мита за видачу документів, транспортні витрати.
 • У разі знаходження документів, які виступають як підтвердження польського походження (свідоцтво про народження або виписка реєстру актів цивільного стану, костьольних книг, участь у виборах, довідки про громадянство, виписки з документів роботи, школи та ін.), додатково оплачується по 100 євро за кожен знайдений документ після видачі оригіналів документів Польськими державними органами.
 • У разі знаходження польських документів про нерухомість, що представляють собою документальне підтвердження польських коренів (витяги з поземельних книг, нотаріальних книг, відповіді органів земельного кадастру), за кожну знайдену одиницю оплачується 200 євро після видачі польською стороною оригіналів.

Терміни пошуку документів займають до 3 місяців. Результатом надання послуги (підтвердженням виконаної роботи) є отримана відповідь від польських державних органів – як позитивна, так і негативна.

Послуга «пошук документів в архівах» оплачується на картку ПриватБанку за середнім ринковим курсом євро, що діє в день оплати.

Офіційний пошук польського коріння для підтвердження польського походження замовника вимагає початкової наявності таких документів:+

 • Нотаріальна довіреність на ім’я польського юриста для подачі запиту від особи замовника в державні органи Польщі з пошуку документів. Зразок довіреності висилається вам після підтвердження замовлення послуги пошуку.
 • Копії документів, що підтверджують родинні зв’язки з особою (особами), за яким будуть здійснюватися запити в державні органи Польщі.

Важливо розуміти, що підтвердження польського походження не завжди легке, але все ж здійсненне завдання, а тому не втрачайте можливість знайти і довести наявність польського коріння, якщо є підстави так вважати.

І якщо ви все ще в пошуку тих, хто допоможе знайти польське коріння, або не знаєте як зробити запит до польського архіву, то не витрачайте час – телефонуйте нам вже сьогодні (+38) 050 93 08 723. Ми знаємо, як вам допомогти!

Вакансії на вже