facebook
ТОП Новини

Заповнення анкети

Кожен аплікант, включаючи дітей, подає окрему візову анкету DS-160. Анкета DS-160 заповнюється й відправляється через Інтернет до проведення співбесіди в Посольстві. Для запису на співбесіду необхідно надати номер штрих-коду, який вказаний на сторінці підтвердження форми DS-160.

Анкета DS-160 в обов’язковому порядку надається через Інтернет, так само Ви повинні роздрукувати сторінку підтвердження заповненої анкети та принести її з собою на співбесіду. Посольство США не приймає заповнені від руки або роздруковані анкети. Співбесіда без надання сторінки підтвердження анкети DS-160 не проводиться.

Підписуючи форму DS-160 в електронному вигляді, аплікант підтверджує достовірність і точність відомостей, зазначених в анкеті. Спотворення наданої інформації може призвести до заборони на в’їзд до США. Ретельно перевірте точність відповідей на всі питання.

Примітка: Відповіді на питання щодо заповнення візової анкети DS-160 Ви можете знайти на веб-сайті:. Ми не можемо відповідати на питання чи давати настанови щодо заповнення анкети.

Рекомендації щодо заповнення анкети DS-160

Заповніть і подайте через Інтернет анкету DS-160 після ознайомлення з процесом отримання неімміграційних віз. Вам слід подати анкету DS-160 через Інтернет до запису на співбесіду в Посольстві.

  • Місто/країна проходження співбесіди, які Ви вибираєте на початку форми DS-160, повинні співпадати з містом/країною, де Ви призначаєте співбесіду.
  • Відповіді на всі запитання слід давати англійською мовою з використанням лише букв англійського алфавіту, за винятком пункту, в якому Вас просять надати Ваше прізвище та ім’я буквами алфавіту рідної мови.
  • Якщо Ви зробите перерву у заповненні анкети на 20 хвилин, сеанс заповнення закінчиться і всі дані будуть втрачені. Якщо Ви не записали ідентифікаційний номер Вашої анкети або не зберегли свою анкету на Вашому комп’ютері, Ви будете змушені розпочати процес заповнення анкети спочатку. Запишіть ідентифікаційний номер анкети, відображений у правому верхньому кутку сторінки. Якщо Вам необхідно закрити браузер перед закінченням заповнення анкети, для того, щоб продовжити заповнення анкети Вам потрібно буде ввести цей ідентифікаційний номер. Для запобігання втрати даних збережіть файл на Вашому комп’ютері за допомогою кнопки “save as” (зберегти як) і часто натискайте кнопку “save” (зберегти).
  • При подачі анкети DS-160 необхідно завантажити свою фотокартку, зроблену протягом останніх шести місяців. Детальні рекомендації щодо отримання та завантаження якісної фотокартки знаходяться тут. на веб-сайті Державного департаменту США.
  • Якщо Ви роздрукували сторінку підтвердження анкети DS-160 (див. наступний крок) без фотокартки або якщо Вам не вдалося завантажити фотокартку, Ви повинні принести одну надруковану фотокартку на візову співбесіду.
  • Після заповнення візової анкети DS-160 генерується сторінка підтвердження з буквено-цифровим штрихкодом. Роздрукуйте цю сторінку. Роздрукована сторінка необхідна для призначення співбесіди в до посольства / консульства.
  • Після того, як Ви роздрукували сторінку підтвердження з штрихкодом, натисніть кнопку (Назад) у вікні веб-браузера та відішліть резервну копію анкети DS-160 на адресу своєї електронної пошти. Відісланий файл буде передано в форматі PDF, для перегляду або роздрукування якого потрібна програма Adobe Acrobat.
  • Нова візова онлайн анкета (DS-160) для отримання неіммграційної візи, з відповідним штрихкодом повинна надаватись кожним аплікантом під час кожного нового звернення по візу. Візова анкета DS-160 і штрихкод надані на попередній співбесіді або в раніше висланих документах не будуть прийняті і розгляд візової справи можуть затримати.
Вакансії на вже