facebook
ТОП Новини

ZAV робота в Німеччині

  БАЖАЄТЕ СКОРИСТАТИСЬ ПРОГРАМОЮ ТА ПОЇХАТИ В НІМЕЧЧИНУ?

  Заповніть форму і ми підбиремо для Вас підходящу вакансію

  Виберіть вакансію

  ZAV – це федеральна програма Німеччини, яка надає можливість отримати легальну роботу іноземцям. Все що потрібно з здобувача – це вік від 18 до 35 років, наявність біометричного паспорта і бажання працювати в Європейській країні.

  Germany ZAV – це прекрасна можливість відкрити для себе нові кордони, відчути європейський рівень життя, познайомитися з новими цікавими людьми і звичайно, поліпшити своє фінансове становище. Реєстрація на програму ZAV складається з декількох нескладних кроків, а вже Happy Tour подбає про все інше.

  Програма ZAV надає можливість побувати в Німеччині в період літніх та зимових канікул, знайти там легальну, добре оплачувану роботу, розширити свій кругозір і стати ближче до європейської культури.

  Happy Tour протягом 2-х років допомагає студентам і випускникам знайти роботу в Німеччині, повністю супроводжуючи їх під час поїздки. Головна умова співпраці – це вік від 18 до 35 років і бажання працювати в європейській країні. Happy Tour пропонує тільки офіційне працевлаштування за програмою ZAV, оскільки безпосередньо співпрацює з Німецьким Центральним офісом з працевлаштування. Максимальний час перебування в Німеччині – 90 днів. Ви можете бути впевнені, що Happy Tour надасть високоякісні та професійні послуги, займаючись усіма документальними та юридичними питаннями, адже за весь час роботи ми не маємо жодного незадоволеного клієнта.

  Особливість нашої політики – повна довіра і безпека. Наші клієнти мають цілодобову підтримку від моменту трансферу в Німеччину до повернення на батьківщину. Ми порадимо відповідну вакансію, зв’яжемося з роботодавцем і оформимо всі необхідні документи.

  Загальні витрати на програму ZAV

  Для початку, варто сказати, що учасники програми ZAV отримують зарплату до 1500 євро на місяць, в залежності від вакансії та без урахування податків. Заробіток безпосередньо залежить від рівня кваліфікації та володіння німецькою мовою. Податки можна повернути після повернення додому.

  У витрати, що понесе учасник програми, входять: візовий збір, медична страховка, трансфер (автобусом чи літаком).

  Орієнтовний прайс
  • Закордонний паспорт / біометричний паспорт – Оскільки обов’язкова умова участі в програмі ZAV наявність біометричного паспорта, то в разі його відсутності в загальні витрати додається його оформлення. В Україні, в залежності від регіону, ця сума становить від 345 гривень за нетермінове оформлення (протягом 20 робочих днів), і 471 грн за термінове (за 10 робочих днів). При оформленні закордонного паспорта (від 3 до 7 робочих днів) потрібно буде заплатити 1034 грн.

  Важливо: зареєструватися в програмі можна і без чинного паспорта, головне, щоб до моменту подачі документів його встигли зробити.

  • Організаційний збір – 100 €. Сума вноситися під час подачі документів до Німеччини.
  • Оплата після отримання трудового договору – 65 €. Ця сума сплачується тільки в тому випадку, якщо Німецький центральний офіс з працевлаштування схвалив вашу заявку на участь в програмі, і ви згодні з умовами трудового договору.

  Важливо: якщо здобувач відмовляється від участі в програмі на цьому етапі, то він втрачає від 150 до 300 €

  • Страховий медичний поліс – 10-20 €.
  • Трансфер в Німеччину – від 220 до 240 € в обидва боки. Вартість дуже варіабельна і залежить від компанії-перевізника.
  • Витрати в країні по приїзду від 100 до 150 € – нехай роботодавець і забезпечує житлом, працівникові на перших порах знадобляться гроші на облаштування, харчування, трансфер і дозвілля. В середньому ця сума не перевищує 150 € в перший місяць. Надалі ці витрати будуть 100-120 €.
  • Оплата житла – 200-250 €. Якщо роботодавець надає житло, то цей пункт можна сміливо викреслити, бо орендна плата буде просто утримуватися із зарплати. Але в разі, коли житло потрібно шукати самостійно, до загальної суми розтрат варто додати ще 200-250 € / місяць.

  Разом, якщо брати найвитратніший варіант, коли у претендента немає паспорта і йому не надають житло, загальні витрати на програму ZAV складе до 850 €.

  Часто задавані питання

  Що потрібно, щоб зареєструватися в ZAV?

  Надсилайте заявку на реєстрацію через наш сайт, після чого з вами зв’яжуться наші адміністратори, і допоможуть з вирішенням усіх подальших питань.

  Хто може взяти участь в програмі ZAV?

  Happy Tour допоможе знайти легальну роботу в Німеччині будь-якому претендентові, якому виповнилося від 18 до 35 років.

  У яку суму обійдеться участь в програмі ZAV?

  Всі учасники Germany ZAV повинні сплатити організаційний збір, в розмірі 300 грн, і додатково 65 євро після схвалення заявки на роботу в Німеччині і підписання трудового договору. У вартість послуг компанії Happy Tour входить оформлення всіх документів, замовлення квитків і повний супровід клієнта від подачі заяви до офіційного працевлаштування.

  Який відсоток заявок на програму ZAV схвалюють?

  За весь час роботи Happy Tour кількість відмов становила не більше 5%, і пов’язані вони були з невідповідністю транслітерації документів, але не з особистою відмовою роботодавця.

  Які документи потрібно підготувати для програми Germany ZAV?

  У претендента повинен бути тільки біометричний паспорт. Всі інші документи оформляє Happy Tour.

  Є якісь вимоги до фотографії для оформлення документів?

  Розмір фото стандартний – 3,5 на 4,5 см. Фото повинно бути кольоровим і зробленим в найближчі півроку.

  Скільки триває оформлення документів?

  Термін реєстрації на ZAV через Happy Tour становить від 4 до 8 тижнів.

  Які міста України беруть участь в програмі ZAV?

  Не має ніякого значення територіальне знаходження здобувача. Взяти участь у програмі може людина з будь-якого населеного пункту України.

  Програма ZAV гарантує легальне працевлаштування?

  Так, завдяки німецькому центрального офісу з працевлаштування, всі кандидати, які мають вік від 18 до 35 років і біометричний паспорт можуть офіційно працювати в Німеччині.

  На який період можна працевлаштуватися за ZAV?

  Максимальна кількість днів – 90. Брати участь у програмі можна раз на рік.

  Скільки можна заробляти за програмою ZAV?

  Залежно від вакансії заробітна плата починається від 1200 до 1500 євро за місяць.

  Які вакансії є в ZAV?

  Найпопулярніша галузь – сільське господарство. На збір і сортування врожаю, ягід і фруктів потрібно велику кількість робітників. Для роботи на полі знання німецької мови не обов’язкове. Для роботи в сфері обслуговування необхідно знання німецької на середньому і вище рівні.

  Чи обкладається податком зарплата в Німеччині у іноземців?

  Так, в Німеччині існує єдиний податок в розмірі 20-25% від зарплати, тому отримувати на руки працівник буде менше обумовленої спочатку суми. Але податок можна повернути назад, по поверненню в Україну.

  Який графік роботи можна очікувати?

  Робота на полі передбачає по 10-12 годин фізичної праці 6 днів в тиждень. Робота в сфері послуг має звичайний графік 5/2 або позмінно.

  Як знайти житло на період роботи в Німеччині?

  Роботодавець в 95% випадків забезпечує працівників житлом, віднімаючи суму оренди з зарплати. Зазвичай це не більше 250 євро на місяць. Якщо житло не надається завжди можна знайти місце в хостелі, за приблизно таку ж суму.

  Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання вище – зверніться до наших консультантів, які з радістю дадуть відповідь і допоможуть Вам

  ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

  Приклади дозволу на працю

  Різноманітний вибір вакансій

  Вакансії на вже